نوشته شده توسط : sevda

اساس و پایه یک زندگی زناشویی موفق ، جذابیت های جنسی و روابط جنسی میان زوجین است . زن و شوهر می توانند در حین روابط جنسی خود ، عشقشان را به یکدیگر ابراز کنند و رابطه شان را بیش از پیش صمیمی و گرم نگه دارند . بنابراین زن و مرد می توانند با اضافه کردن تنوع به روابط جنسی خود ، به تحکیم رابطه زناشویی خود کمک کنند .

برای ایجاد تغییر و تنوع ، انتخاب های زیادی وجود دارد و تنها به کمی خلاقیت نیاز دارد . این انتخاب ها می توانند از رمانتیک کردن اتاق خواب با گل و شمع تا امتحان کردن انواع پوزیشن های سکسی لذت بخش و جدید ، متفاوت باشند . 

تزیین اتاق خواب با نور و شمع و شکلات و غیره ، بستگی به سلیقه شما دارد ، اما در رابطه با امتحان بهترین پوزیشن های زناشویی برای سکس این مقاله می تواند بهترین مدل ها را به شما پیشنهاد دهد و کمکتان کند که همسرتان را با یک سورپرایز بزرگ رو به رو کنید .

 

 

انواع پوزیشن های سکس زناشویی

همسران در طول زندگی مشترکشان بارها رابطه جنسی برقرار می کنند و از برقراری این رابطه لذت می برند . اما آن ها باید بدانند که استفاده از بعضی از پوزیشن ها می تواند این لذت را چندین برابر کند . بنابراین بهتر است با این روش ها آشنا شوند تا بتوانند زمانی را که در آغوش همسر خود به سر می برند به بهترین شکل ممکن سپری کنند و این رضایت خاطر را نیز به همسر خود هدیه دهند .

به همین منظور در این مقاله لیستی از بهترین و مناسب ترین پوزیشن های زناشویی ارائه شده است تا با به کار گیری آنها خوشبختی در زندگی زناشویی را تجربه کنید .

حتما بخوانید : اهمیت آموزش مسائل جنسی پیش از ازدواج

 

پوزیشن سکس پروانه

یک توصیه به همسرانی که می خواهند به رابطه جنسیشان تنوع بدهند ، این است که سعی کنند رابطه خود را تنها به اتاق خواب محدود نکنند و در بقیه نواحی خانه نیز خاطره بسازند . یکی از پوزیشن هایی که برای این منظور مناسب است ، پوزیشن پروانه نامیده می شود .

این مدل به این صورت انجام می گیرد که زن به پشت بر روی میز می خوابد ، به طوری که واژنش به لبه میز نزدیک باشد و مرد در حالی که ایستاده است عمل دخول را انجام می دهد . در این پوزیشن زن می تواند پاهای خود را به سمت بالا بیاورد و بر روی شانه های مرد قرار دهد که این عمل باعث می شود ارگاسم زن و مرد به شکل عمیق تری انجام شود ، زیرا در چینن زاویه ای نقطه جی زن تحریک می شود .

 

 

پوزیشن سندانی

این پوزیشن یک نوع از پوزیشن میسیونری است ، یعنی همان شیوه معمول که زن به پشت می خوابد و مرد روی او قرار می گیرد . اما تفاوت پوزیشن سندانی با میسیونری معمول در این است که در این پوزیشن پاهای زن روی شانه های مرد قرار میگیرند و دخول اتفاق می افتد .

انجام چنین پوزیشنی نیازمند انعطاف بدنی زن می باشد ولی مورد علاقه بسیاری از زنان است زیرا آلت تناسلی مرد می تواند به صورت عمیق تری وارد مهبل زن شود . در صورتی که انجام این پوزیشن سکس دشوار باشد ، با قرار دادن یک بالش زیر کمر زن می توان از فشار وارده کم کرد .

بیشتر بخوانید : پوزیشن اسپونینگ

 

پوزیشن میسیونری ایستاده

مدل میسیونری ایستاده مشابه میسیونری معمولی است با این تفاوت که نیازمند قدرت عضلات و استقامت است. اما از آنجایی که برای زنان هیجان انگیز و لذت بخش خواهد بود ، احتمالا مردان دردسر انجام آن را به جان می خرند ، حتی برای چند لحظه کوتاه . در این حالت ، زن و مرد در حالت میسیونری ساده قرار می گیرند و پس از آن ، در حالی که مرد ، زن را در آغوش نگه داشته است و زن دستانش را به دور گردن او حلقه کرده است ، می ایستد .

پوزیشن غنجه رز

بهتر است برای رمانتیک تر کردن این نوع از سکس تخت خواب با گل رز پوشانده شود ، سپس دو شریک جنسی رو به روی یکدیگر به طوری قرار می گیرند که زن روی پاهای مرد می نشیند ، و پاهایش را به دور کمر مرد حلقه می کند . این یک پوزیشن بسیار ملایم است و خبری از یک رابطه جنسی خشن نخواهد بود ، از این لحاظ باعث صمیمیت بسیار زیاد زن و شوهر خواهد شد .

 

 

پوزیشن آبشاری

در این حالت زن در لبه تخت می خوابد ، در حالی که سر و شانه هایش روی زمین قرار می گیرد و همسر او عمل دخول را به صورت ایستاده انجام می دهد . در این حالت به محض ارگاسم شدن ، خون به سمت مغز و سر حرکت می کند و باعث ایجاد احساس لذت شگفت انگیزی می شود .

حتما بخوانید : از لذت جنسی تا بیماری های آن

 

 پوزیشن سکس دستگاه کره سازی

این پوزیشن زناشویی بسیار مورد علاقه خانم هاست زیرا در این حالت ، خون بسیار زیادی به مغز زن هجوم می آورد و باعث احساس هیجان و سرخوشی او می شود . برای انجام این پوزیشن زن به پشت دراز می کشد و در حالی که پاهایش را بالا می برد و به پشت گردنش قلاب می کند آمادگی خود را برای برقراری رابطه با شریک جنسی اش اعلام می دارد . مرد نیز در این موقعیت روی زن چمباتمه می زند و عمل دخول را انجام می دهد . 

نکته ای که در رابطه با این پوزیشن سکس وجود دارد اداره کردن رابطه زناشویی به شکل ملایم است و مرد باید مراقب باشد که به گردن شریک جنسی اش فشار وارد نشود .

 

پوزیشن سکس هشت پا ( اختاپوس)

نحوه انجام دادن صحیح این پوزیشن سکس به این صورت است که ابتدا مرد در حالی که زانو هایش را خم کرده و دستانش را در پشت سرش ستون کرده است ، در رختخواب می نشیند . پس از آن همسرش میان پاهای او قرار می گیرد در حالی که کمی به سمت عقب خم شده و دستهایش را برای نگه داشتن بالاتنه اش ستون کرده و در آخرین مرحله ، زن پاهایش را روی شانه های همسرش قرار می دهد . در این پوزیشن زناشویی هم زن و هم مرد می توانند فعال باشند و با تکان دادن خود رفتار جنسی را انجام دهند .

 

حتما بخوانید: پوزیشن های بارداری

 کلام آخر

برقراری رابطه زناشویی برای زوجین می تواند به تداوم صمیمیت و عشق در رابطه زناشویی کمک کند . اگرچه معمولا زن و شوهر ها بارها و بارها این عمل را انجام می دهند اما رابطه جنسی صحیح مستلزم استفاده از بعضی پوزیشن های خاص سکس است .

بنابراین ، لازم است که زن و مردانی که به ارضا شدن طرف مقابلشان در سکس زناشویی اهمیت می دهند ، از بهترین پوزیشن ها استفاده کنند و لحظاتی که با همسرشان سپری می کنند را به لحظاتی رویایی تبدیل کنند .

 

در ادامه بخوانید : صفر تا صد خیانتسوالات متداول

 

1- ✔️ برای بهتر شدن رابطه جنسی چه کارهایی می توان انجام داد ؟

✔️ برای این منظور می توان از بهترین پوزیشن ها برای برقراری رابطه جنسی استفاده کرد که انواع آن ها در متن مقاله به طور کامل توضیح داده شده است .2- ✔️ آیا رابطه جنسی را باید به اتاق خواب محدود کرد ؟

✔️ خیر برای تنوع ایجاد کردن در رابطه جنسی می توان این عمل را در قسمت های مختلف خانه انجام داد که یکی از بهترین پوزیشن ها برای ایجاد چنین تنوعی ، پوزیشن پروانه است . برای آشنایی با نحوه انجام این پوزیشن می توانید به متن مقاله رجوع کنید.3- در کدام پوزیشن زن و شوهر صمیمیت بیشتری احساس خواهند کرد ؟

در پوزیشنی که به نام غنچه گل رز شناخته می شود ، زن و شوهر بیشترین احساس صمیمیت را خواهند داشت و نحوه انجام این پوزیشن به طور کامل در مقاله بیان شده است .

منبع : پوزیشن های زناشویی:: بازدید از این مطلب : 0
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 دی 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

امروزه اهمیت رابطه جنسی در دوام زندگی زناشویی کاملا تایید شده است. به همین دلیل زوجین برای بالا بردن کیفیت سکس خود، از انواع پوزیشن ها و انواع وسایل افزاینده لذت جنسی را استفاده می کنند. یکی از مواردی که می تواند به بالاتر بردن رضایت جنسی زن و مرد کمک کند، کاندوم های متنوعی است که با امکانات متفاوت به بازار عرضه می شوند.

بعضی از کاندوم ها مانند کاندوم های تاخیری می توانند مدت رابطه جنسی را بالا ببرند، بعضی دیگر می توانند رنگ و بوی مطبوعی تولید کنند مانند کاندوم های طعم دار و گروهی دیگر از کاندوم ها که مورد توجه زوجین قرار می گیرند و می توانند مزایای زیادی داشته باشند، به کاندوم های برقی معروفند. در این مقاله این نوع کاندوم را معرفی می کنیم و شما را با نحوه استفاده از آن آشنا می کنیم.

 

کاندوم برقی چیست

در ابتدای امر لازم است بگوییم که اگرچه ممکن است با شنیدن نام کاندوم برقی، یک نوع کاندوم را متصور شوید که نوعی پوشش محافظتی است، اما این وسیله در اصل کاندوم نیست و فقط یک حلقه است که به دور آلت تناسلی مرد قرار می گیرد و با حرکت ویبراتور خود می تواند مشکلات نعوظ را برطرف کند و میل جنسی را بالا ببرد. از دیگر اسامی که برای این نوع حلقه به کار می رود می توان به حلقه تاخیری، حلقه دیرانزالی و حلقه نعوظ اشاره کرد.

این حلقه از جنس لاتکس یا سیلیکون است و قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد، بنابراین برای هر سایز آلتی مناسب است. این وسیله توسط یک باتری کوچک که در محفظه بالایی آن تعبیه شده شروع به لرزش می کند. این باتری ها قابلیت شارژ مجدد ندارند و در صورت اتمام شارژ باید باتری ها را عوض کنید (عمر این باتری ها حدود 60 تا 80 دقیقه است).

حلقه ویبراتور در انتهای آلت تناسلی مرد قرار می گیرد و می تواند به تنهایی و یا به طور همزمان با کاندوم دیگر استفاده شود. نحوه اثر بخشی این حلقه های لذت آفرین به این شکل است که جریان خون را در آلت تناسلی مرد نگه می دارد و مانع از بازگشت آن می شود، بنابراین آلت تناسلی مرد در حالت نعوظ باقی می ماند و می تواند مدت زمان بیشتری به رابطه جنسی خود ادامه دهد.

حتما بخوانيد: آموزش مسائل جنسی قبل از ازدواج

 

نحوه استفاده از کاندوم برقی

حلقه های ویبراتور را می توان با انواع کاندوم ها، انواع اسپری یا ژل های تاخیری، روان کننده ها و غیره استفاده کرد و این کار هیچ ممنوعیتی ندارد. همچنین نکته دیگر در خصوص این کاندوم های برقی قابلیت چند بار استفاده بودن آن هاست به این شرط که پس از استفاده باتری ها را خارج کنید و حلقه را به طور کامل با آب و صابون بشویید و پس از خشک کردن درون یک کیسه فریزر تمیز قرار دهید و حتما دقت کنید که این حلقه ها را به دور از عطر و ادکلن و مواد حلال شیمیایی قرار دهید.

توصیه ما به شما استفاده همزمان از حلقه های برقی و کاندوم های محافظتی است. بنابراین اگر قصد دارید به این شکل از کاندوم برقی استفاده کنید، لازم است ابتدا کاندوم مردانه را روی آلت خود قرار دهید و سپس حلقه ویبراتور را به گونه ای به دور آلت خود قرار دهید که روی کاندوم و در قسمت انتهایی آن قرار گیرد یعنی حلقه انتهایی کاندوم بین حلقه ویبراتور و بدن شما قرار گیرد.

قسمت برجسته حلقه به یک دکمه برای خاموش و روشن کردن مجهز است و اگر آن را در حالت روشن قرار دهید آلت تناسلیتان با کمک لرزش های دستگاه ویبراتور تحریک شده و به حالت نعوظ در می آید و می توانید رابطه جنسی خود را با لذت فراوان به انجام برسانید. برای داشتن اطلاعات درباره خوشبختی در زندگی زناشویی خود کلیک کنید.

حتما بخوانید: چگونه دیر انزال شویم

 

فواید استفاده از کاندوم برقی

با توجه به توضیحات ذکر شده می توانید برای ایجاد لذت بیشتر و بالا بردن کیفیت رابطه جنسی خود از کاندوم های برقی استفاده کنید. این نوع کاندوم ها مزایایی دارند که در این بخش از مقاله به آنها اشاره شده است.

 تاخیر در ارضا شدن مردان

با وجود اینکه کاندوم های تاخیری بیشتر برای تاخیر در ارضا استفاده می شود اما با توجه به اینکه حلقه های ویبراتور در انتهای آلت تناسلی مرد قرار می گیرند و با کنترل جریان خون در رگ تحتانی آلت تناسلی مرد، باعث افزایش مدت زمان انزال آن ها می شوند. به همین دلیل استفاده از کاندوم برقی برای آقایانی که مبتلا به زود انزالی هستند بسیار توصیه می شود.

 رفع مشکل نعوظ در مردان

این نوع کاندوم باعث می شود که آلت تناسلی مرد در مدت زمان کمی به حالت نعوظ برسد و برای مردانی که در نعوظ مشکل دارند بسیار مفید است.

 افزایش لذت جنسی در زنان

مزیت کاندوم های برقی تنها به آقایان محدود نمی شود و جالب است بدانید که لرزش حلقه ها نقطه جی زنان را نیز تحریک می کند و موجب ارگاسم عمیق تر آنان در حین رابطه جنسی می شود.

 امکان استفاده همزمان با کاندوم

از دیگر فواید استفاده از حلقه های ویبراتور قابلیت استفاده همزمان آن ها با انواع کاندوم ها است که باعث می شود علاوه بر افزایش لذت رابطه جنسی، یک سکس ایمن را هم تجربه کنید.

حتما بخوانید: مشکلات زناشویی خود را به صفر برسانید

باید و نباید ها در استفاده از کاندوم برقی

در رابطه با استفاده از کاندوم های برقی نکاتی وجود دارد که باید رعایت شوند تا بتوانید سکس بی نقص داشته باشید. بنابراین موارد ذکر شده در این بخش از مقاله را مطالعه کنید و حتما این موارد را به کار ببرید.

 • نکته قابل توجه در رابطه با استفاده از این وسیله، عدم وجود شرایط سنی است به این معنی که هر مردی می تواند در رابطه جنسی خود از مزایای کاندوم های برقی بهره ببرد. اما با این وجود این محصول برای مردانی که سن بالای 18 سال دارند، مفید تر است.

 • شستشوی تمیز و دقیق کاندوم های برقی را به عنوان یک باید دیگر در نظر بگیرید و بدانید که در صورتی که این حلقه ها آلوده باشند می توانند منجر به انواع بیماری و زخم های پوستی شوند. بنابراین حتما در صورتی که این حلقه ها آلوده، پاره و یا کهنه شدند، آنها را تعویض کنید.

 • اگر به انواع بیماری های خونی مبتلا هستید و یا دچار کم خونی هستید از این نوع از کاندوم ها استفاده نکنید و یا حتما قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنید.

 • مدت زمان استفاده مداوم از این دستگاه نباید بیشتر از 20 دقیقه باشد، زیرا محدود کردن خون در آلت تناسلی تان می تواند منجر به انواع بیماری های عروقی شود.

 • و در نهایت اگر به این نوع از کاندوم حساسیت دارید و یا در هنگام استفاده از آن دچار درد و ناراحتی می شوید، به هیچ وجه از آن استفاده نکنید.

 

 کلام آخر

یکی از انواع کاندوم هایی که باعث افزایش مدت زمان رابطه جنسی و ارگاسم بهتر زن و مرد می شود، کاندوم های برقی هستند که اگر به درستی استفاده شوند می توانند یک سکس لذت بخش را رقم بزنند.

 

در ادامه بخوانيد: کاندوم زنانه چیستسوالات متداول

 

1- ✔️ کاندوم برقی چیست؟

✔️ این کاندوم در واقع نوعی حلقه است که به دور آلت تناسلی مرد قرار می گیرد و توضیحات تکمیلی در مورد آن در متن مقاله بیان شده است.2- ✔️ نحوه استفاده از کاندوم برقی به چه صورت است؟

✔️ برای استفاده از کاندوم برقی باید آن را در انتهای تحتانی آلت تناسلی مرد قرار دهید و بهتر است که با یک کاندوم مردانه دیگر به طور همزمان به صورتی که در مقاله بیان شده است، استفاده شود.3- ✔️ فواید استفاده از کاندوم برقی چیست؟

✔️ این نوع کاندوم در درمان زود انزالی استفاده می شود علاوه بر این مزایای دیگری نیز در ارگاسم مرد و زن دارد که در مقاله به طور کامل توضیح داده شده است.

منبع : کاندوم برقی:: بازدید از این مطلب : 0
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 دی 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

همانطور که می دانید یکی از فاکتورهای مهم در روابط زن و مرد ، رابطه جنسی است . از آن جایی که رابطه جنسی از اهمیت بسیاری برخوردار است می تواند در حفظ و صمیمت زوجین بسیار تاثیر گذار باشد .

ممکن است پس از مدتی که از زندگی مشترکتان گذشته باشد احساس کنید که رابطه شما سرد شده و یا دیگر تمایلی به رابطه جنسی با همسر خود را ندارید ! چاره چیست ؟ زوجین در این مرحله از زندگی خود چه کاری باید انجام دهند ؟ آیا این مشکل حل شدنی است ؟

نگران نباشید سردی و بی میلی به رابطه جنسی با پیشگیری روش های مختلف حل شدنی است . اگر می خواهید رابطه جنسی شما رضایت بخش باشد در ابتدا بهتر است نقاط تحریک خود و همسرتان را شناخته و همچنین مدل های مختلف رابطه جنسی را نیز امتحان کنید .

 

تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی

همانطور که گفتیم رابطه جنسی یکی از فاکتورهای مهم برای خوشبختی در زندگی زناشویی می باشد که باید به گونه ای انجام شود که شما و همسرتان در روز از آن چیزهای جدید یاد گرفته و برای انجام دوباره آن تمایل داشته باشید .

رابطه جنسی زمان برای زن و مرد لذت بخش خواهد بود که آن ها موقعیت های مختلف جنسی را امتحان کرده باشند و هر بار برای یک تجربه جدید هیجان داشته باشند . لازم است بدانید که رابطه جنسی مانند یک ورزش یا هنر می باشد که احساس لذتی که زوجین از انجام آن می برند ، ارزش انرژی و تلاشی که برای آن می گذارد را دارد .

از جمله روش های تازه کردن رابطه جنسی ، نزدیکی و دخول می باشد ، در نتیجه سعی کنید از روش و پوزیشن های مختلف سکس استفاده کنید تا رابطه جنسی تان تکراری نشود . آیا از مزایا و اهمیت روابط جنسی آگاهی دارید ؟

در واقع رابطه جنسی یکی از نشانه های سلامت زوجین بوده است که می تواند در کاهش استرس افراد نیز موثر باشد . نکته مهم این است که باید هر از گاه باید در رابطه جنسی خود تغییر ایجاد کرده و از پوزیشن های مختلف استفاده کنید .

حتما بخوانید : اختلافات زناشویی خود را به صفر برسانید

 

پوزیشن های مختلف در روابط جنسی

همانطور که گفتیم استفاده از روش های مختلف روابط جنسی نه تنها صمیمت میان زوجین را بیشتر می کند بلکه باعث می شود زوجین تمایل بیشتری به انجام رابطه جنسی داشته باشند . در ادامه برخی از مدل های مختلف سکس را بیان خواهیم کرد :

 

 • رابطه جنسی همراه با بالش

در این پوزیشن زن به پشت خوابیده و یک عدد بالشت در زیر باسنش گذاشته می شود ، سپس مرد باید آلت تناسلی خود را از بالا به داخل واژن زن فرو کند . در این روش زن و مرد موازی یکدیگر قرار گرفته و برای هر دو طرف تحریک بسیار بالایی دارد .

 

 • روش داگ استایل و یا سگی

در پوزیشن داگ استایل زن باید به شکلی قرار بگیرد که دست ها و زانوهایش روی یک سطح صاف مانند زمین باشد و مرد در پشت او قرار بگیرد . روش سگی برای مرد و زن تحریک بالایی داشته و بهترین روش برای به ارگاسم رسیدن زنان می باشد .

 

 • روش نیلوفر و یا لوتوس ( lotus )

در پوزیشن لوتوس مرد به صورت چهار زانو نشسته و زن از روبرو روی پاهای مرد می نشیند و باید با پاها و بازوهای خود مرد را بغل کند . پس از بغل کردن زن آلت تناسلی مرد باید وارد واژن شود ، در این روش بسیار لذت بخش خواهد بود زیرا باعث تنگی واژن زن خواهد شد .

 

 • پوزیشن نود درجه

در این روش زن باید در یک سطح صاف به پشت دراز کشیده و زانوهای خود را خم کند ، مرد نیز به پهلو قرار بگیرد به طوریکه بدنش از زیر زانوهای زن عبور کند یا بتواند از زانوی زن به عنوان تکیه گاه استفاده کند . در واقع این روش شبیه حرف انگلیسی T بوده که برای مردانی که زود انزالی دارند مناسب می باشد .

 

 • روش مقابل هم

در این روش زن باید روی یک سطح صاف به پشت بخوابد و پاهای خود را بالا برده و از هم باز کند و مرد نیز بین پاهای او قرار بگیرد . پوزیشن مقابل هم برای مردان تحریک زیادی ایجاد کرده و در نتیجه برای مردانی که دچار زودانزالی و زنانی که دیر به ارگاسم می رسند بسیار مناسب است .

بیشتر بخوانید : پوزیشن شمع

 

 • پوزیشن دختر کابوی

در این روش مرد باید در یک سطح صاف به پشت بخوابد و زن در روی بدن او قرار گیرد به طوریکه صورت آن ها در مقابل هم باشد . زن با انجام حرکت چرخشی کمر و یا بالا و پایین شدن می تواند تحریک را انجام دهد ، لازم است بدانید که این روش برای زنان تحریک زیادی ایجاد می کند زیرا آلت تناسلی به طور کامل وارد واژن خواهد شد .

 

 

 • روش اسپونینگ و یا قاشقی ( spooning )

در این پوزیشن زن و مرد هر دو باید به یک پهلو ، پهلو راست و یا چپ قرار گرفته و زن ران های خود را کمی به داخل شکم ببرد و مرد آلت تناسلی خود را در واژن زن قرار دهد . پوزیشن اسپونینگ برای زنان نیز بسیار تحریک آمیز است زیرا مرد می تواند همزمان کلیتوریس را تحریک کرده و زن سریع تر به ارگاسم برسد .

 

 • روش پاها به سمت بالا یا گاوآهن

در این پوزیشن زن باید در یک سطح صاف بخوابد و پاهای خود را کمی به سمت بالا بیاورد و مرد آلت تناسلی خود را وارد واژن کند . در این حالت زن می تواند برای استراحت پاهای خود را روی شانه های مرد قرار دهد .

حتما بخوانید : پوزیشن سکس ماری

 • روش خرچنگی

در پوزیشن خرچنگی ، مرد باید روی یک سطح صاف به پشت بخوابد و زن نیز از پشت روی آلت تناسلی او بنشیند و ران هایش باید طوری باشد که روی ران های مرد قرار بگیرد . در این حالت مرد نیز می تواند سینه ها و یا کلیتوریس زن را با ماساژ دادن تحریک کند .

 

 • روش اسپات ( spot )

در این پوزیشن زن روی یک سطح صاف خوابیده به طوریکه واژن او روبرو آلت تناسلی مرد قرار بگیرد ، زن باید پاهای خود را به صورت ضربدری روی شانه های مرد قرار دهد . پوزیشن  اسپات به دلیل تنگی واژن زن به شدت باعث تحریک جنسی زوجین خواهد شد .

 

 • روش ستونی

در این پوزیشن مرد به پشت خوابیده و یکی از پاهای او دراز است و دیگری را باید خم کند ، زن نیز باید روی پاهای او بنشیند و می تواند از پای خم شده به عنوان تکیه گاه نیز استفاده کند . 

 

در نتیجه

همانطور که گفتیم یکی از فاکتور های مهم در زندگی زناشویی رابطه جنسی می باشد ، در نتیجه باید توجه بسیاری به آن کرد . استفاده از پوزیشن های مختلف در رابطه جنسی نه تنها سردی میان رابطه را کاهش می دهد بلکه اشتیاق زوجین به سکس را نیز بیشتر خواهد کرد . 

 

در ادامه بخوانید: رابطه زناشویی مناسبسوالات متداول

 

1- ✔️ به چند طریق می توان رابطه جنسی انجام داد ؟

✔️ در واقع لازم است بدانید که رابطه جنسی تنها به یک روش نبوده و می توان آن را به روش های مختلفی نیز انجام داد که در متن مقاله بیشتر در مورد پوزیشن های جنسی توضیح داده شده است .2- ✔️ پوزیشن های مختلف در رابطه جنسی چه تاثیری خواهد داشت ؟

✔️ به دلیل تازه تر کردن روابط جنسی و همچنین بهتر کردن روابط زناشویی لازم است زوجین از پوزیشن های مختلفی استفاده کنند که در متن مقاله بیشتر در مورد آن توضیح داده شده است .3- ✔️ از انواع پوزیشن های مختلف جنسی چه می دانید ؟

✔️ از جمله پوزیشن های مختلف جنسی می توان به داگ استایل ، سکس با بالشت ، روش مقابل هم و غیره اشاره کرد که در متن مقاله دیگر روش های رابطه جنسی بیان شده است .

منبع : پوزیشن:: بازدید از این مطلب : 0
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 دی 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

آیا از میزان تاثیرات رابطه جنسی در زندگی آگاهی دارید ؟ آیا می دانید رابطه جنسی چه مقدار در زندگی فرد اهمیت دارد ؟ به این دلیل که میل و رابطه جنسی در انسان یک غریزه طبیعی می باشد در نتیجه نقش مهمی نیز در زندگی فرد دارد .

در واقع میل جنسی افراد همواره کانون توجه ، کنجکاوی ، علاقه و همچنین تحلیل انسان ها بوده است . رفتار های جنسی و میل جنسی از زمان غارنشینان تا به امروزه وجود داشته است البته نشانه های وجود این روابط را می توان در نقاشی های غارنشینان نیز مشاهده کرد .

امروزه نیز تصاویر بسیاری از روابط جنسی را می توان در نقاشی های داوینچی و سایت های هرزه نگاری که در اینترنت وجود دارد ، مشاهده کرد . آیا می دانید چه عوامل و رفتارهایی در فرد می تواند در میل جنسی او تاثیر بگذارد ؟

می توان گفت عوامل متعددی همچون روانشناسی ، رفتار های گوناگون فرد ، فیزیولوژی بدن فرد ، نوع فرهنگ ، نحوه برخورد فرد با دیگران و همچنین روش تربیتی او می تواند در رفتار های جنسی و میل او تاثیر گذار باشد .

 

مفهوم رابطه جنسی چیست

آیا رابطه جنسی با آمیزش جنسی تفاوت دارد ؟ آمیزش جنسی یک نوع نزدیکی عاشقانه می باشد اما رابطه جنسی نزدیکی بین دو غیر هم جنس می باشد که سبب لذت جنسی و ارگاسم خواهد شد . همچنین می توان گفت رابطه جنسی بین دو غیر هم جنس می تواند در مواردی نیز باعث لقاح و تولید مثل شود .

در کل تعریف رابطه جنسی یعنی ورود آلت تناسلی مرد به آلت تناسلی زن بوده که سبب لذت جنسی زن و مرد خواهد شد . مفهوم رفتار جنسی چیست ؟ رفتار جنسی چه تفاوتی با رابطه جنسی دارد ؟ رفتار جنسی رفتاری است که باعث لذت فرد و شریک جنسی او خواهد شد .

افراد زمانی که تصمیم به انجام رفتارهای جنسی می گیرند سعی در تحریک اعضای جنسی فرد مقابل را داشته که این کار از طریق مقاربت و نزدیکی بوده است . لازم است بدانید که رابطه جنسی بین مرد و زن که با یکدیگر محرم بوده اند هیچ گناهی نداشته و این امر در قران نیز ذکر شده است .

رابطه جنسی و یا همان سکس روش ها و اّشکال متفاوتی داشته که برای تنوع و تازگی در رابطه زناشویی استفاده خواهد شد . آیا میل به رابطه جنسی همیشگی است ؟ اغلب افراد تمایل همیشگی به رابطه جنسی نداشته به همین دلیل نمی توان آن ها را مجبور به سکس کرد .

شاید این سوال به وجود آید برخی افراد مجرد چگونه نیاز جنسی خود را تامین خواهند کرد ؟ برخی از افراد هستند که از طریق خودارضایی نیاز جنسی خود را برطرف کرده و به ارگاسم می رسند .

حتما بخوانید: اهمیت آموزش مسائل جنسی پیش از ازدواج

 

عوامل محرک در رابطه جنسی

همانطور که گفتیم رابطه جنسی یعنی تحریک اعضای بدن که منجر به ارگاسم فرد می شود که البته اغلب زنان به اختلال ارگاسم مبتلا هستند ، اما می دانید کدام قسمت های زن و مرد تحریک پذیر تر بوده است ؟ آیا می دانید فرد با تحریک و لمس اندام های جنسی به ارگاسم خواهد رسید ؟

به طور کلی می توان گفت اغلب قسمت های بدن تحریک پذیر بوده ، اما برخی از قسمت های بدن به دلیل تراکم رشته های عصبی در آن ناحیه تحریک پذیر تر خواهند بود . برخی از قسمت های بدن مرد و یا زن که تحریک پذیر تر بوده است ، نقاط لذت جنسی نامیده می شود .

قسمت های تحریک کننده در بدن زنان پراکنده و زیاد بوده است که از جمله آن می توان به دستگاه تناسلی ، گردن ، لب ، پستان ها ، دهان و گوش اشاره کرد . آیا مردان نیز نقاط تحریک پذیر مشابهی با زنان دارند ؟

مهم ترین عضو تحریک پذیری در مردان ذهن آنان است ، در واقع ذهن مردان اولویت اول تحریک پذیری آن ها بوده و نقش اصلی در تحریک جنسی را ایفا می کند . از جمله نقاط تحریک پذیر در مردان می توان به بیضه ها ، زیر بیضه ، گردن ، لب ، آلت تناسلی و در برخی از مردان نوک سینه های آنان است .

آیا می دانید مردان چطور از لحاظ جنسی تحریک خواهند شد ؟ به طور مثال مردان ممکن است نسبت به عضو خاصی در بدن زنان تحریک شوند ، مانند سینه ها . مردان با تصویر سازی و تجسم اندام های یک زن نیز ممکن است تحریک شوند .

بیشتر بخوانید: ارگاسم در مردان و زنان

 

دلایل برقراری رابطه جنسی چیست

در واقع نمی توان گفت برقراری روابط جنسی دلایل خاص و پیچیده ای دارد ؛ زیرا این میل در وجود تمام انسان ها وجود داشته و افراد می توانند دلایل مختلفی از برقراری رابطه جنسی داشته باشند که در ادامه آن ها را بیان خواهیم کرد :


تولید مثل

تجربه احساس نزدیکی و صمیمت

برخی از مشکلات و اختلالات جنسی

آرامش یافتن

تجربه لذت جنسی

ابراز علاقه و بیان عشق به طرف مقابل

در نهایت

در این مقاله به مفهوم کلی رابطه جنسی و یا همان سکس پرداختیم ، همانطور که گفتیم میل به رابطه جنسی در وجود تمام افراد وجود داشته و این میل در طول زندگی فرد نقش مهم و پر اهمیتی خواهد داشت . 

شناخت عضو های تحریک پذیر طرف مقابلتان به شما کمک خواهد کرد تا نه تنها روابط جنسی بهتری بلکه زندگی زناشویی صمیمی تر و همچنین با دوام تر نیز داشته باشید . البته نکته مهم این است که لازم است از نحوه صحیح انجام آن نیز آگاه باشید تا بتوانید روابط جنسی و زناشویی خود را بهبود ببخشید .

در ادامه بخوانید: سکس در دوران کروناسوالات متداول

 

1- ✔️ از رابطه جنسی چه می دانید ؟

✔️ رابطه جنسی نزدیکی بین دو غیر هم جنس بوده که سبب لذت جنسی و ارگاسم خواهد شد که در متن مقاله بیشتر به جزئیات رابطه جنسی و یا سکس پرداخته شده است .2- ✔️ عوامل محرک در رابطه جنسی چیست ؟

✔️ در واقع رابطه جنسی همان اعمال انجام شده برای تحریک اعضای بدن می باشد که منجر به ارگاسم خواهد شد ، که در متن مقاله در مورد تحریک بدن و نقاط تحریک پذیر بیشتر توضیح داده شده است .3- ✔️ چرا زن و مرد با یکدیگر رابطه جنسی دارند ؟

✔️ دلایل مختلفی برای رابطه جنسی زوجین وجود دارد که از جمله آن ها می توان به تولید مثل ، آرامش ، کسب تجربه لذت جنسی و غیره اشاره کرد که در متن مقاله در مورد این دلایل بیشتر توضیح داده شده است .

منبع : رابطه جنسی:: بازدید از این مطلب : 0
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 دی 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

اگرچه غالبا افراد تمایل به برقراری رابطه عاطفی و جنسی با جنس مخالف خود دارند. اما گاهی نابهنجاری هایی در رفتار برخی از دختران و پسران به چشم می خورد. به طور کلی تمایلات جنسی در افراد مختلف خود را به اشکال متفاوتی نشان می دهد.

برخی از پسران نسبت همجنس خود گرایش جنسی دارند و با نام گی شناخته می شوند. همچنین برخی از دختران نیز احساسات عاطفی و جنسی خود را به سمت همجنسشان معطوف می کنند که به آن ها لزبین می گویند. از آنجایی که تعداد افرادی که گی یا لزبین هستند رو به افزایش است در این مقاله شما را با لزبین ها و انواعشان َآشنا می کنیم و نشانه های این گروه از دختران را شرح می دهیم.

 

زنان و دختران لزبین چه کسانی هستند

اگر برایتان سوال پیش آمده است که لزبین چه کسانی هستند؟ باید بگوییم که اصطلاح لزبین به قرن ششم در دوره یونان باستان بر می گردد، درست زمانی که شاعری به نام سافو که ساکن جزایر لزبوس بود، شروع به سرودن اشعاری با مضمون رابطه عاشقانه میان دو زن کرد. از آن زمان به بعد به رابطه جنسی میان دو زن لز و به زنانی که این عمل را انجام می دهند، لزبین می گویند.

زنان لزبین تمایلات همجنس خواهانه دارند به این معنی که هیچ گونه تمایلی به برقراری رابطه با یک مرد ندارند و در عوض با دیدن بدن برهنه و یا تصاویری از بدن برهنه یک دختر تحریک می شوند و خواهان برقراری رابطه عاطفی و جنسی با همجنس خود هستند.

انحراف در تمایلات جنسی زنان لزبین می تواند به دلایل متفاوتی از قبیل ژنتیک، ترشحات غیر نرمال هورمون ها و اثرات محیطی باشد. البته بارزترین دلیل این گونه انحرافات اتفاقات ناگوار کودکی است که می تواند شامل مورد تجاوز قرار گرفتن و یا تماشای رابطه جنسی والدین باشد.

حتما بخوانید: مهارت های لازم برای ازدواج

 

انواع زنان و دختران لزبین ها

اگرچه یک تعریف واحد برای پاسخ به این سوال که لزبین چه کسانی هستند وجود دارد اما باید بگوییم که زنانی که به لز علاقه دارند، در ظاهر و رفتار کاملا متفاوت هستند. بنابراین انواع مختلف لزبین ها را در این بخش از مقاله بیان کرده ایم تا آن ها را بهتر بشناسید.

 لزبین های روشنفکر (Intelectual): این گروه از لزبین ها معمولا ظاهرشان شبیه به پسر هاست و موهای کوتاه، تیپ های اسپرت و لباس های گشاد و راحت از مشخصه های ظاهری این دختران است. آنها سیگار می کشند و لحن صحبت هایشان مردانه است.

 لزبین های زنانه (Femme): این گروه از زنان آرایش نسبتا زیادی می کنند، غالبا موهای بلندی دارند، از جواهرات استفاده می کنند. این گروه به طور کلی جذاب و زیبا هستند و با زنانگی خود ارتباط بیشتری دارند.

 لزبین های دو تایی (ِِDouble banger's): این دختران لزبین فقط جذب دخترانی می شوند که کاملا شبیه به خودشان باشند، به طوری که اگر آن دو را با یکدیگر ببینید احتمالا به اشتباه می افتید که خواهر هستند یا فقط یک جفت لزبین.

 لزبین فعال (Active): این گروه از زنان لزبین معمولا جز انواع گروه های حقوق بشر هستند و در جنبش های آزادی خواهانه شرکت می کنند. به نظر می رسد که تمایلات همجنس بازی آن ها نیز نوعی تلاش برای کسب آزادی باشد.

 لزبین هاسبین (Hasbian): این گروه قبلا لزبین بوده اند اما اکنون به جنس مخالف گرایش دارند و اکثرشان دو جنس گرا هستند.

 لزبین بوچ (Butch): لزبین های بوچ به دلیل ظاهرشان معمولا با پسران گی اشتباه گرفته می شوند. آنها موهای کوتاهی دارند و به هیچ عنوان آرایش نمی کنند و همواره جذب دخترانی می شوند که اعتماد به نفس بالایی دارند.

 لزبین بوچ سنگی (Stone Butch): این گروه لزبین هایی هستند که در روابط جنسی بسیار فعال هستند. به این معنی که تمایل دارند که شریک جنسی شان را به ارگاسم برسانند و از این طریق لذت می برند.

 لزبین استم (Stem): لزبین های استم بسیار شاد بوده و خود را به شدت وفادار به شریک جنسی شان می دانند. ظاهرشان گاهی شبیه به بوچ ها (موهای کوتاه و پسرانه) و گاهی شبیه به فمه ها (ظاهر کاملا زنانه) می شود.

حتما بخوانید: صفر تا صد خیانت

 لزبین بویز (Boi's): افرادی که در این گروه قرار می گیرند عمدتا افراد ترنسی هستند که هنوز تغییر جنسیت نداده و مرد نشده اند. لزبین های بویز به شدت جذب دخترانی می شوند که زنانگی کامل دارند و از شریک جنسی خود انتظار درک شدن و ایجاد امنیت و آرامش دارند.

 لزبین ایندی (Indie): لزبین هایی که ایندی هستند ظاهرشان کاملا متفاوت از بقیه گروه های لزبین است. به این صورت که این دختران یا موهای خود را به رنگ سبز فسفری کرده اند یا آن ها را از ته تراشیده اند و مطمئنا در بینی و لبشان نیز حلقه یا نگین قرار می دهند. این دسته از دختران بسیار راحت و بی قید و بند هستند و رنگارنگ بودن خصوصیت بارزشان است.

 لزبین گلد استار (Gold star): خصوصیت ویژه لزبین هایی که به گلد استار معروف هستند، این است که هرگز با هیچ مردی رابطه نداشته اند.

 لزبین بیر (Bear): لزبین های بیر گروهی هستند که با یک مرد گی ازدواج فرمالیته انجام می دهند تا سرپوشی بر تمایلات همجنس خواهانه شان بگذارند.

حتما بخوانید: ازدواج اجباری

 

تقسیم بندی زنان و دختران لزبین

اکنون که متوجه شدید که لزبین چه کسانی هستند و با انواع لزبین ها آشنا شدید، یک نوع تقسیم بندی کلی دیگر برای لزبین ها وجود دارد که بر مبنای نحوه برقراری رابطه جنسی تعیین می شود. از لحاظ رابطه جنسی لزبین ها به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

 لزبین فاعل یا تاپ (Top): این عنوان به لزبینی اطلاق می شود که در حین رابطه تمام تلاش خود را می کند که به شریک جنسی خود لذت لازم را بدهد و به طور کلی با به ارگاسم رسیدن شریک جنسی اش، ارضا خواهد شد. 

 لزبین مفعول یا باتم (Bottom): این دسته از لزبین ها معمولا در رابطه جنسی خود را به دست شریک جنسی شان می سپارند و سعی می کنند که از رابطه لذت ببرند.

 لزبین گاهی تاپ و گاهی باتم: لزبین هایی که در رابطه جنسی گاهی مفعول و گاهی فاعل واقع می شوند در این دسته قرار می گیرند.

 کلام آخر

به دخترانی که تمایلات احساسی، عاطفی و جنسی به همنوع خود دارند، لزبین می گویند که انواع متفاوتی دارند. انواع دختران لزبین که شامل فمه، بوچ، استم و غیره می شود بیشتر از روی ظاهر قابل تشخیص هستند. علاوه بر این، دختران لزبین برای تعیین نوع فعالیت جنسی ای که انجام می دهند، تقسیم بندی مشخصی دارند که شامل فاعل، مفعول، فاعل و مفعول با هم می باشد.

در ادامه بخوانید: سکس قبل از ازدواجسوالات متداول

 

1- ✔️ لزبین ها چه کسانی هستند؟

✔️ به دخترانی که به همجنس خود تمایل و گرایش عاطفی، احساسی و جنسی دارند لزبین می گویند که توضیحات تکمیلی در این خصوص در متن مقاله بیان شده است.2- ✔️ انواع لزبین ها چه کسانی هستند؟

✔️ لزبین ها انواع متفاوتی دارند که عبارتند از فمه، بوچ، گلد استار، استم و دیگر مواردی که در مقاله بیان شده اند.3- ✔️ تقسیم بندی لزبین ها از لحاظ فعالیت جنسی چگونه است؟

✔️ لزبین ها به سه دسته کلی تقسیم می شوند که عبارتند از تاپ، باتم و نوع سوم که هم تاپ و هم باتم هستند. برای آشنایی با این سه نوع لزبین می توانید مقاله را مطالعه کنید.

منبع : لزبین:: بازدید از این مطلب : 0
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 دی 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

همانطور که می دانید میل و یا تمایلات جنسی در تمامی انسان ها وجود داشته و نوعی علاقه به انجام فعالیت های جنسی می باشد . در واقع میل جنسی افراد و برطرف کردن آن یکی از اولویت های اصلی زندگی آن ها می باشد . 

می توان گفت تمایلات جنسی معمول ترین رویداد در زندگی زنان و مردان به شمار می آید اما ممکن است برخی از افراد به جای اینکه به بزرگسالان میل جنسی داشته باشند ، تمایل به برقراری ارتباط با بچه ها ، مالش دیگران ، نمایش اندام تناسلی خود به دیگران و حتی برقراری ارتباط جنسی با حیوانات را داشته باشند .

شاید عجیب و غیرواقعی به نظر برسد که برخی از افراد تمایل به برقراری رابطه جنسی با حیوانات دارند اما این موضوع واقعیت دارد . متاسفانه رابطه جنسی با حیوانات نه تنها شایع شده بلکه در برخی از کشور ها آن را قانونی اعلام کرده اند .

لازم به ذکر است بدانید که رابطه جنسی با حیوانات یک نمونه از انحرافات جنسی می باشد که برخی از افراد به آن دچار هستند . رابطه جنسی با حیوانات باعث آلوده شدن گوشت حیواناتی مانند بز ، گوسفند ، گاو و غیره خواهد شد و سبب شیوع بیماری های مشترک بین انسان و حیوان خواهد شد .

حتما بخوانید: قاتلان خاموش میل جنسی

 

از رابطه جنسی با حیوانات چه می دانید

به برقراری رابطه جنسی با حیواناتی مانند گربه ، سگ ، گوسفند ، خوک ، غاز ، الاغ ، اسب ، مار ، گاو و غیره رابطه جنسی با حیوانات یا حیوان خواهی یا زوفیلیا یا حیوان بازی گفته می شود . در واقع در پسرها رابطه جنسی بیشتر با اسب و الاغ است و در دختران با خوک و سگ می باشد .

در برخی از کشور ها طی مراسم رسمی افراد با حیوانات ازدواج می کنند و به دنبال آن رابطه جنسی نیز دارند ولی در بیشتر موارد افراد بدون ازدواج نیز با حیوانات سکس می کنند . 

رابطه جنسی با حیوانات نه تنها به خود فرد آسیب وارد می کند بلکه حیوانات را نیز مورد آزار و اذیت قرار می دهد . آیا می دانید زوفیلیا چه زمانی انحراف جنسی محسوب می شود ؟ زمانی که فرد با وجود شرایط طبیعی ، خواستار رابطه جنسی با حیوانات باشد ، یعنی دچار انحرافات جنسی شده است .

لازم به ذکر است بدانید که در اغلب مواقع فرد شرایط رابطه جنسی با جنس مخالف خود را داشته اما باز هم با حیوانات سکس می کند ؛ در این جا می توان گفت فرد کاری غیر اخلاقی انجام داده است .

حتما بخوانید: لذت جنسی بدون جنس مخالف

 

حالات مختلف رابطه جنسی حیوان و انسان

همانطور که گفتیم رابطه جنسی با حیوانات ، رابطه یک انسان و حیوان می باشد که دو نوع نیز دارد ، در مورد اول فرد تنها از روی کنجکاوی ، تنوع طلبی و محدودیت رابطه جنسی با جنس مخالف خود اقدام به سکس با حیوانات می کند .

در مورد دوم با وجود فراهم بودن شرایط رابطه جنسی با جنس مخالف فرد به سکس با حیوانات تمایل دارد که به آن زوفیلیا ( zoophilia ) گفته می شود که یکی از انحرافات جنسی به شمار می آید . زوفیلیا یک مشکل روانی است که نیاز به درمان دارد که متاسفانه در حال حاضر شیوع پیدا کرده است .

لازم به ذکر است بدانید در بسیاری از کشور ها به خصوص کشورهای غربی مسئله ازدواج با حیوانات همانند ازدواج انسان ها رواج پیدا کرده است به طوریکه مراسم های مختلف عروسی نیز برای ازدواج آن ها می گیرند .

 

در ادامه بخوانید: خودارضایی را ترک کنید
سوالات متداول

 

1- ✔️ از رابطه جنسی با حیوانات چه می دانید ؟

✔️ برخی از افراد که ممکن است مشکل نیز داشته باشند یا در خارج از کشور با حیوانات ازدواج می کنند که در متن مقاله بیشتر در مورد آن توضیح داده شده است .2- ✔️ حالات مختلف رابطه جنسی با حیوانات چگونه است ؟

✔️ به معنای آن می باشد که فرد به حیوان تمایل داشته که در متن مقاله از دیگر حالت ها توضیح داده شده است .3- ✔️ آیا ازدواج با حیوانات امکان پذیر است ؟

✔️ در برخی از کشورهای خارجی ممکن است که زن و یا مرد بتوانند با حیوانات ازدواج کنند که در متن مقاله بیشتر در مورد آن توضیح داده شده است .

منبع : سکس با حیوانات:: بازدید از این مطلب : 0
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 دی 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

اگرچه غالبا افراد تمایل به برقراری رابطه عاطفی و جنسی با جنس مخالف خود دارند. اما گاهی نابهنجاری هایی در رفتار برخی از دختران و پسران به چشم می خورد. به طور کلی تمایلات جنسی در افراد مختلف خود را به اشکال متفاوتی نشان می دهد.

برخی از پسران نسبت همجنس خود گرایش جنسی دارند و با نام گی شناخته می شوند. همچنین برخی از دختران نیز احساسات عاطفی و جنسی خود را به سمت همجنسشان معطوف می کنند که به آن ها لزبین می گویند. از آنجایی که تعداد افرادی که گی یا لزبین هستند رو به افزایش است در این مقاله شما را با لزبین ها و انواعشان َآشنا می کنیم و نشانه های این گروه از دختران را شرح می دهیم.

 

زنان و دختران لزبین چه کسانی هستند

اگر برایتان سوال پیش آمده است که لزبین چه کسانی هستند؟ باید بگوییم که اصطلاح لزبین به قرن ششم در دوره یونان باستان بر می گردد، درست زمانی که شاعری به نام سافو که ساکن جزایر لزبوس بود، شروع به سرودن اشعاری با مضمون رابطه عاشقانه میان دو زن کرد. از آن زمان به بعد به رابطه جنسی میان دو زن لز و به زنانی که این عمل را انجام می دهند، لزبین می گویند.

زنان لزبین تمایلات همجنس خواهانه دارند به این معنی که هیچ گونه تمایلی به برقراری رابطه با یک مرد ندارند و در عوض با دیدن بدن برهنه و یا تصاویری از بدن برهنه یک دختر تحریک می شوند و خواهان برقراری رابطه عاطفی و جنسی با همجنس خود هستند.

انحراف در تمایلات جنسی زنان لزبین می تواند به دلایل متفاوتی از قبیل ژنتیک، ترشحات غیر نرمال هورمون ها و اثرات محیطی باشد. البته بارزترین دلیل این گونه انحرافات اتفاقات ناگوار کودکی است که می تواند شامل مورد تجاوز قرار گرفتن و یا تماشای رابطه جنسی والدین باشد.

حتما بخوانید: مهارت های لازم برای ازدواج

 

انواع زنان و دختران لزبین ها

اگرچه یک تعریف واحد برای پاسخ به این سوال که لزبین چه کسانی هستند وجود دارد اما باید بگوییم که زنانی که به لز علاقه دارند، در ظاهر و رفتار کاملا متفاوت هستند. بنابراین انواع مختلف لزبین ها را در این بخش از مقاله بیان کرده ایم تا آن ها را بهتر بشناسید.

 لزبین های روشنفکر (Intelectual): این گروه از لزبین ها معمولا ظاهرشان شبیه به پسر هاست و موهای کوتاه، تیپ های اسپرت و لباس های گشاد و راحت از مشخصه های ظاهری این دختران است. آنها سیگار می کشند و لحن صحبت هایشان مردانه است.

 لزبین های زنانه (Femme): این گروه از زنان آرایش نسبتا زیادی می کنند، غالبا موهای بلندی دارند، از جواهرات استفاده می کنند. این گروه به طور کلی جذاب و زیبا هستند و با زنانگی خود ارتباط بیشتری دارند.

 لزبین های دو تایی (ِِDouble banger's): این دختران لزبین فقط جذب دخترانی می شوند که کاملا شبیه به خودشان باشند، به طوری که اگر آن دو را با یکدیگر ببینید احتمالا به اشتباه می افتید که خواهر هستند یا فقط یک جفت لزبین.

 لزبین فعال (Active): این گروه از زنان لزبین معمولا جز انواع گروه های حقوق بشر هستند و در جنبش های آزادی خواهانه شرکت می کنند. به نظر می رسد که تمایلات همجنس بازی آن ها نیز نوعی تلاش برای کسب آزادی باشد.

 لزبین هاسبین (Hasbian): این گروه قبلا لزبین بوده اند اما اکنون به جنس مخالف گرایش دارند و اکثرشان دو جنس گرا هستند.

 لزبین بوچ (Butch): لزبین های بوچ به دلیل ظاهرشان معمولا با پسران گی اشتباه گرفته می شوند. آنها موهای کوتاهی دارند و به هیچ عنوان آرایش نمی کنند و همواره جذب دخترانی می شوند که اعتماد به نفس بالایی دارند.

 لزبین بوچ سنگی (Stone Butch): این گروه لزبین هایی هستند که در روابط جنسی بسیار فعال هستند. به این معنی که تمایل دارند که شریک جنسی شان را به ارگاسم برسانند و از این طریق لذت می برند.

 لزبین استم (Stem): لزبین های استم بسیار شاد بوده و خود را به شدت وفادار به شریک جنسی شان می دانند. ظاهرشان گاهی شبیه به بوچ ها (موهای کوتاه و پسرانه) و گاهی شبیه به فمه ها (ظاهر کاملا زنانه) می شود.

حتما بخوانید: صفر تا صد خیانت

 لزبین بویز (Boi's): افرادی که در این گروه قرار می گیرند عمدتا افراد ترنسی هستند که هنوز تغییر جنسیت نداده و مرد نشده اند. لزبین های بویز به شدت جذب دخترانی می شوند که زنانگی کامل دارند و از شریک جنسی خود انتظار درک شدن و ایجاد امنیت و آرامش دارند.

 لزبین ایندی (Indie): لزبین هایی که ایندی هستند ظاهرشان کاملا متفاوت از بقیه گروه های لزبین است. به این صورت که این دختران یا موهای خود را به رنگ سبز فسفری کرده اند یا آن ها را از ته تراشیده اند و مطمئنا در بینی و لبشان نیز حلقه یا نگین قرار می دهند. این دسته از دختران بسیار راحت و بی قید و بند هستند و رنگارنگ بودن خصوصیت بارزشان است.

 لزبین گلد استار (Gold star): خصوصیت ویژه لزبین هایی که به گلد استار معروف هستند، این است که هرگز با هیچ مردی رابطه نداشته اند.

 لزبین بیر (Bear): لزبین های بیر گروهی هستند که با یک مرد گی ازدواج فرمالیته انجام می دهند تا سرپوشی بر تمایلات همجنس خواهانه شان بگذارند.

حتما بخوانید: ازدواج اجباری

 

تقسیم بندی زنان و دختران لزبین

اکنون که متوجه شدید که لزبین چه کسانی هستند و با انواع لزبین ها آشنا شدید، یک نوع تقسیم بندی کلی دیگر برای لزبین ها وجود دارد که بر مبنای نحوه برقراری رابطه جنسی تعیین می شود. از لحاظ رابطه جنسی لزبین ها به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

 لزبین فاعل یا تاپ (Top): این عنوان به لزبینی اطلاق می شود که در حین رابطه تمام تلاش خود را می کند که به شریک جنسی خود لذت لازم را بدهد و به طور کلی با به ارگاسم رسیدن شریک جنسی اش، ارضا خواهد شد. 

 لزبین مفعول یا باتم (Bottom): این دسته از لزبین ها معمولا در رابطه جنسی خود را به دست شریک جنسی شان می سپارند و سعی می کنند که از رابطه لذت ببرند.

 لزبین گاهی تاپ و گاهی باتم: لزبین هایی که در رابطه جنسی گاهی مفعول و گاهی فاعل واقع می شوند در این دسته قرار می گیرند.

 کلام آخر

به دخترانی که تمایلات احساسی، عاطفی و جنسی به همنوع خود دارند، لزبین می گویند که انواع متفاوتی دارند. انواع دختران لزبین که شامل فمه، بوچ، استم و غیره می شود بیشتر از روی ظاهر قابل تشخیص هستند. علاوه بر این، دختران لزبین برای تعیین نوع فعالیت جنسی ای که انجام می دهند، تقسیم بندی مشخصی دارند که شامل فاعل، مفعول، فاعل و مفعول با هم می باشد.

در ادامه بخوانید: سکس قبل از ازدواجسوالات متداول

 

1- ✔️ لزبین ها چه کسانی هستند؟

✔️ به دخترانی که به همجنس خود تمایل و گرایش عاطفی، احساسی و جنسی دارند لزبین می گویند که توضیحات تکمیلی در این خصوص در متن مقاله بیان شده است.2- ✔️ انواع لزبین ها چه کسانی هستند؟

✔️ لزبین ها انواع متفاوتی دارند که عبارتند از فمه، بوچ، گلد استار، استم و دیگر مواردی که در مقاله بیان شده اند.3- ✔️ تقسیم بندی لزبین ها از لحاظ فعالیت جنسی چگونه است؟

✔️ لزبین ها به سه دسته کلی تقسیم می شوند که عبارتند از تاپ، باتم و نوع سوم که هم تاپ و هم باتم هستند. برای آشنایی با این سه نوع لزبین می توانید مقاله را مطالعه کنید.

منبع : لزبین چیست:: بازدید از این مطلب : 0
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 دی 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

دختران و پسرانی که تصمیم به ازدواج می گیرند، اصولا با هدف های خاصی این کار را انجام می دهند. ازدواج می تواند به رشد هر دو کمک کند و نیاز های جنسی، جسمی و عاطفی زوجین را برطرف سازد. اما گاهی مردان یا زنان در می یابند که همسرشان قادر به ارضای نیاز هایشان نیست.

برخی از افرادی که در ارضای نیاز های جنسی همسرشان با مشکل مواجه می شوند، انواع انحرافات یا اختلالات جنسی را دارند. به عنوان مثال مردان گی و همجنسباز که به لواط علاقه دارند، نمی توانند آن طور که لازم است همسر خود را ارضا کنند. 

پی بردن به گی بودن شوهر، برای هر زنی یک شوک بزرگ محسوب می شود و ممکن است اولین راه حل انتخابی اش برای حل این مشکل، طلاق باشد. اما به خاطر داشته باشید، طلاق نیز به نوبه خود یک مشکل بزرگ است و می توانید قبل از آن راهکار های دیگری را امتحان کنید و تلاش کنید که زندگی مشترک خود را نجات دهید.

در این مقاله نشانه های مردان گی را بیان کرده ایم تا بتوانید آن ها را شناسایی کنید و در ادامه راهکار هایی را عنوان کرده ایم که با استفاده از آن ها می توانید برای درمان همسرتان اقدام کنید و در نهایت با چشم باز تصمیم به ادامه زندگی مشترک و یا طلاق بگیرید.

 

نشانه های گی بودن همسر

مسلما برای هر زنی بسیار شوکه کننده خواهد بود که متوجه شود همسرش، گی است اما درصورتی که ترجیح می دهید که اگر این یک واقعیت محض است، زودتر با آن مواجه شوید؛ در این بخش از مقاله نشانه های این گونه مردان را بیان کرده ایم. در صورتی که همسرتان این نشانه ها را بروز داد، بهتر است زودتر راهکاری برای آینده خود بیندیشید.

 بی علاقگی به رابطه جنسی

اگر زمانی که قصد برقراری رابطه جنسی با همسرتان دارید، او همواره بی علاقه به نظر می رسد، اشتیاقی به انجام معاشقه و رفتار های تحریک کننده قبل از سکس ندارد و فقط از روی عادت عمل می کند، می توانید یکی از علائم گی بودن همسرتان را تیک بزنید.

حتما بخوانید: لز وهمجنس بازی در زنان

 زدن اتهامات جنسی بی اساس

اگر همسرتان شما را به بیماری نیمفومانیاک (Nymphomaniac) که به معنی اعتیاد به رابطه جنسی است، متهم می کند و معتقد است که شما به صورت بیمار گون و افراطی به روابط جنسی علاقه و تمایل دارید؛ دو حالت وجود دارد: یا این موضوع درباره شما صحت دارد که در این صورت حتما باید برای درمان اقدام کنید و یا در حالت دیگر اگر از سلامت جنسی خود اطمینان دارید، باید به احتمال همجنس بازی شوهرتان فکر کنید.

 تمایل و علاقه به ابزار جنسی

اگر نمی توانید شوهرتان را با هیچ رفتاری تحریک کنید و در عوض می بینید که او علاقه زیادی به استفاده از انواع ابزار های جنسی دارد و یا در گوشه و کنار خانه دارو های تقویت کننده جنسی ویاگرا (Viafra) را پیدا کرده اید، به گی بودن همسرتان شک کنید و نشانه های دیگر را نیز بررسی کنید.

 علاقه به ارتباط فیزیکی زیاد با دوست و همکار مرد خود

مردانی که همجنس گرا هستند معمولا سعی می کنند که ارتباط فیزیکی زیادی با دوستان مرد خود برقرار کنند، دست دوستانشان را به مدت طولانی در دست می گیرند و می فشارند و یا شوخی های فیزیکی زیادی انجام می دهند. این ها نشانه هایی هستند که به شما می گویند که همسرتان احتمالا یک همجنس گرا است.

 دنبال کردن کلیپ های پورن گی

اگر همسرتان به لواط علاقه داشته باشد، حتما سرچ هایش هم حول همین محور خواهد بود. او احتمالا مرتبا به دنبال پیدا کردن کلیپ هایی است که در آن رابطه جنسی مردان با یکدیگر به نمایش گذاشته می شود و با آن ها خود ارضایی می کند. کاملا طبیعی است چون او به گی علاقه دارد و همجنس باز است و تماشای این نوع روابط جنسی برایش تحریک کننده خواهد بود.

بیشتر بخوانید: خودارضایی در مردان

 

نحوه برخورد با شوهر همجنس گرا

زنانی که متوجه همجنسگرایی شوهرشان می شوند، با یک بحران بزرگ مواجه شده و اکثرا نمی دانند که چگونه می توان چنین شرایط ناخوشایندی را پشت سر گذاشت. ما در این مقاله برایتان شرح می دهیم که نحوه برخوردتان با همسر گی باید چطور باشد و چگونه می توانید بهترین اقدام را برای نجات زندگی مشترکتان انجام دهید.

 نارضایتی خود از همجنسگرایی همسرتان را با او در میان بگذارید

اگر نشانه های ذکر شده را در همسرتان مشاهده کرده و اطمینان حاصل کردید که او یک مرد گی است، در این باره در نهایت صداقت با شوهرتان صحبت کنید و به او بگویید که از این موضوع مطلع و ناراحت هستید. بسیار اهمیت دارد که مکالمه تان را به گونه ای هدایت کنید که حرف هایتان توهین آمیز نبوده و باعث ایجاد حالت تدافعی در او نگردد. 

به همسرتان اجازه دهید که علت رفتارهایش را توضیح دهد و در صورتی که شوهرتان توضیحات قابل قبولی ارائه داد که باعث شد شکتان برطرف شود، می توانید با دید بازتر به ادامه زندگی مشترکتان بپردازید. در غیر این صورت، احتمالا حدستان در مورد همجنسبازی او به یقین تبدیل شده و باید برای آینده زندگی تان فکری بیندیشید.

 به همسر گی خود درباره گناه و عوارض لواط اطلاعات لازم را بدهید.

پس از این که مطمئن شدید که همسرتان گرایشات همجنس گرایانه دارد، باید با او درباره پیامد های عملی که انجام می دهد صحبت کنید. اگر همسرتان فردی معتقد است، درباره گناه لواط به او اطلاعات دهید و در غیر اینصورت می توانید او را از خطرات و عوارض رابطه جنسی مقعدی مطلع سازید و از این طریق تمایل او به انجام این کار را کاهش دهید.

 منشا انحرافات جنسی همسرتان را بررسی کنید

اگر تصمیم به تغییر گرایش جنسی نابهنجار همسرتان دارید لازم است که ابتدا منشا این گرایشات جنسی را پیدا کنید. برای این منظور سه منشا را باید بررسی کنید که علت های احتمالی گی بودن افراد است: ژنتیک، اشکالات هورمونی و محیط.

اولین کاری که باید انجام بدهید مراجعه به روانپزشک وانجام آزمایشات و معاینات لازم است. اگر مشکل گی بودن همسرتان به دلیل ترشحات غیر نرمال غدد درون ریز باشد، به وسیله دارو به راحتی درمان خواهد شد.

اگر این مشکل منشا ارگانیکی نداشت، لازم است به یک سکس تراپیست مراجعه کنید. او تشخیص خواهد داد که انحراف جنسی همسرتان به دلیل اختلالات ژنتیکی است یا خیر. اگر این مشکل ریشه ژنتیک داشته باشد، با طی کردن مراحل قانونی قوه قضاییه اجازه تغییر جنسیت را به شوهرتان می دهد و تنها راهی که برایتان باقی می ماند، طلاق خواهد بود.

حالت سوم که معمولا دلیل اصلی گی بودن مردان است، اتفاقاتی است که در کودکی برای همسرتان پیش آمده که در این صورت روان درمانگر با روش های درمانی به خصوص خود که احتمالا شامل انزجار درمانی، شوک الکتریکی و یا هیپنوتیزم می شود، می تواند همسرتان را درمان کند.

حتما بخوانید: برطرف کردن اختلافات زناشویی

 نیاز های خود را با همسر همجنسگرای خود مطرح کنید.

بهتر است با شوهرتان درباره نیاز های جنسی و انتظاراتی که در زندگی زناشویی دارید، صادقانه صحبت کنید و با همفکری یکدیگر راه حل مناسبی را پیدا کنید. مطرح کردن نیاز هایتان می تواند بسیار راه گشا باشد و به حل مشکل کمک کند.

 در مورد طلاق یا ادامه زندگی با همسر گی خود تصمیم قاطع بگیرید

این که همسر شما گی است، نمی تواند دلیل محکمی برای طلاق باشد. شما می توانید با یکدیگر صحبت کنید و بر سر نیاز هایتان با یکدیگر به توافق برسید. از طرف دیگر اگر به این نتیجه رسیدید که نمی توانید با یک مرد گی به زندگی مشترکتان ادامه دهید، پیشنهاد ما به شما این است که حتما قبل از اقدام برای طلاق به یک مشاور طلاق مراجعه کنید تا تصمیمی که می گیرید با چشم باز و آگاهی کامل باشد.

 به جنبه های مثبت همسر گی خود توجه کنید و آن ها را باور داشته باشید.

بسیاری از مردان گی، قلبا عاشق همسرشان هستند، بنابراین زمانی که از عشق صحبت می کند، حرفش را باور کنید و بدانید که عشق او به شما می تواند به او کمک کند تا مشکل همجنسبازیش را برطرف کند. اگر همسرتان به شما می گوید که تا قبل از ازدواج با شما از مشکل گی بودن خود باخبر نبوده است، به حرفش اعتماد کنید، زیرا بسیاری از مردان گی تا قبل از ازدواج متوجه مشکل خود نمی شوند.

بیشتر بخوانید: علائم عاشق شدن

 

باید ها و نباید ها در مواجهه با گی بودن شوهر

اگر درباره همجنسگرایی همسر خود مطمئن شدید، لازم است به یک سری نکات کلی توجه کنید و بایدها و نباید هایی که در این بخش از مقاله عنوان شده اند را رعایت کنید تا بتوانید به بهترین شکل با این مشکل مقابله کنید.

 برای گی بودن همسرتان، خود را مقصر یا گناهکار ندانید و بپذیرید که گرایش جنسی او دلیل بر وجود نقصی در وجود شما نیست.

 در روابط جنسی خود با همسرتان جوانب احتیاط را رعایت کرده و حتما از کاندوم استفاده کنید، زیرا شیوع بیماری های مقاربتی و عفونی در میان افرادی که لواط می کنند زیاد است.

 تجربه انواع احساسات منفی کاملا طبیعی است. پس فقط کافی است که به خودتان کمی زمان بدهید تا هیجاناتتان فروکش کند و سپس تصمیم لازم برای زندگی مشترکتان را اتخاذ کنید.

 از یک روانشناس و مشاور برای تصمیم گیری کمک بگیرید.

 هرگز اجازه ندهید که فرزندانتان متوجه گی بودن همسرتان شوند و در صورت لزوم به آن ها در حد ظرفیت و فهمشان توضیح دهید.

در ادامه بخوانید: مواجهه با خیانت همسر

 کلام آخر

هنگامی که یک زن به گی بودن همسر خود پی می برد احتمالا دچار شوک و پریشانی زیادی می گردد و در این هنگام ممکن است هر تصمیم اشتباه و عجولانه ای از او سر بزند. بنابراین بهتر است پس از بررسی دقیق رفتار های همسرتان و اطمینان از گی بودن او، راهکار های ارائه شده در مقاله را انجام دهید و پس از انجام آن ها با آگاهی بیشتری تصمیم به ادامه زندگی مشترک و یا طلاق بگیرید.سوالات متداول

 

1- ✔️ مردان گی چه نشانه هایی دارند؟

✔️ بی علاقگی به رابطه جنسی با همسر، استفاده از ابزار های جنسی و دیگر مواردی که در متن مقاله بیان شده اند از نشانه های همسران گی هستند.2- ✔️ نحوه برخورد با همسر گی باید چگونه باشد؟

✔️ صحبت کردن با همسر و بیان نیاز ها، پیدا کردن منشا مشکل جنسی همسر و غیره از مواردی هستند که در مواجهه با گی بودن همسر باید انجام شوند و به طور کلی در مقاله توضیح داده شده اند.3- ✔️ باید ها و نباید ها در مواجهه با همجنس باز بودن شوهر چیست؟

✔️ عدم اطلاع به فرزندان، کمک از مشاور و روانشناس برای تصمیم گیری، پذیرفتن احساس های منفی و غیره جزو باید ها و نباید هایی هستند که باید رعایت شوند و برای آگاهی از تمامی این موارد می توانید به متن مقاله مراجعه کنید.

منبع : نشانه های شوهر هم جنس باز:: بازدید از این مطلب : 0
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 دی 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

بر خلاف آن چه که تصور می شود برای رسیدن به انزال صرفا نیاز به آلت تناسلی نبوده بلکه نیاز به مجرای ادرار است، بنابراین انزال علاوه بر مردان در زنان نیز وجود دارد.

انزال در زنان با ارگاسم به طور ماهیتی فرق داشته و عموم افراد این دو را با یکدیگر اشتباه می گیرند، در زنان مایعی از مجاری ادرار خارج شده که در گذشته افراد آن را با ادرار و عدم کنترل زن یکی می دانستند، همه زنان توانایی تجربه انزال را دارند اما عموما از آن خبر نداشته و یا جلوی آن را می گیرند.

انزال در زنان بر اثر تحریک و ارگاسم در انواع رابطه جنسی رخ می دهد اما درصد رخداد آن متفاوت است، در این مقاله به بررسی انزال در زنان، چگونگی و احساسات همراه با آن و تفاوت ارگاسم و انزال در زن شرح داده شده است.

 

انزال زنان چیست

انزال در زنان مانند انزال مردان بوده که مایعی شیری رنگ و لزج از مجاری ادرار و غده شبه پروستاتی زن خارج می شود و با ادرار و ترشحات دهانه رحم و مهبل هنگام تحریک جنسی متفاوت است.

در گذشته افراد انزال زنان را با ادرار اشتباه گرفته و آن را ناشی از عدم کنترل زن می دانستند در حالی که مایع ترشح شده در انزال حاوی موادی است که به مقدار کمی در ادرار وجود دارد و طی تحقیقات انجام شده این مایع در مثانه با تحریک جنسی و زمانی که مثانه خالی است نیز به وجود می آید.

طبق تحقیقاتی حدود 54 درصد زنان حداقل یکبار انزال را تجربه کرده و حدود 14 درصد آن ها در بیشتر مواقع انزال با ارگاسم را تجربه می کنند، این در حالی است که بسیاری از زنان از وجود آن و تفاوتش با مایع دهانه رحم خبر نداشته و برخی نیز به دلیل شرم و احساس ادرار جلوی آن را می گیرند.

هر چه حجم این مایع بیشتر باشد رنگ آن شفاف تر شده و بوی آن عجیب تر می شود اما در حالت عادی شیری رنگ و همراه با بوی خوش است و شامل نوعی آنتی ژن و اسید فسفاتاژ است.

حتما بخوانید: کاندوم زنانه چیست

 

تجربه انزال در زنان چگونه است

در زنان انزال و احساس همراه با آن متفاوت است، در برخی احساس متفاوتی با ارگاسم نداشته و در برخی گرم شدن در ناحیه داخلی ران را به همراه دارد، بسیاری از زنان هنگام خود ارضایی به انزال رسیده در حالی که با شریک جنسی خود آن را تجربه نمی کنند.

بسیاری عقیده دارند که انزال با ارگاسم رخ داده اما در برخی زنان دیده شده که بدون ارگاسم و با تحریک نقطه جی نیز امکان پذیر است و سطح تحریک شدن فرد و پوزیشن مورد استفاده در آن تاثیر گذار است.

با تحریک نقطه جی که در راستای مثانه قرار داشته و با ناحیه کلیتوریش نیز مرتبط است معمولا انزال در زنان رخ می دهد، این نقطه در زنان در جای متفاوت قرار داشته و زن و شریک جنسی او باید ناحیه آن را کشف کنند.

حتما بخوانید: انواع پوزیشن های زناشویی

 

تفاوت ارگاسم و انزال در زنان

بسیاری ارگاسم و انزال در زنان را با یکدیگر اشتباه می گیرند زیرا معمولا با هم رخ داده و قابل تشخیص نیستند، در حالی که ارگاسم در ذهن فرد بوده و احساس لذت به همراه دارد اما انزال تجربه جسمی و فیزیکی است.

گاهی زنان انزال بدون ارگاسم را تجربه کرده و گاهی بر عکس بوده و ارگاسم بدون انزال است، ارگاسم ذهنی بوده اما علائمی مثل سفت شدن نوک سینه ها، منقبض شدن عضلات، لرزش، افزایش فشار خون و گرما نیز در آن وجود دارد اما مهمترین شاخصه آن احساس لذت است که لزوما در انزال وجود ندارد .

برخی زنان دچار اختلالات ارگاسم می شوند که روی رابطه جنسی آن ها تاثیر می گذارد، این اختلال زمانی رخ داده که زن در رسیدن به ارگاسم مشکل داشته و یا آن را تجربه نمی کند این در حالی است که لذت در طول رابطه معمولا رخ می دهد.

 کلام آخر

درصد کمی از زنان هنگام تحریک نقطه جی خروج مایع و حالتی به نام اسکوییرت Squirt را تجربه می کنند که بی رنگ و بدون بو است و حجم آن بسیار زیاد است، این مایع نیز از مجاری ادرار خارج شده و شبیه به انزال است اما به طور دقیق علت و عامل به وجود آمدن آن مشخص نیست.

در ادامه بخوانید: زود انزالی در زنانسوالات متداول

 

1- ✔️ انزال در زنان چیست؟

✔️ در انزال زنان مایعی شیری رنگ و لزج از مجاری ادرار و غده شبه پروستاتی زن خارج می شود که در متن مقاله توضیح آن ارائه شده است.2- ✔️ تجربه انزال در زنان همراه با چه احساسی است؟

✔️ در زنان انزال و احساس همراه با آن متفاوت است و گاهی با انزال یکی شده و احساس لذت به فرد می دهد که در متن مقاله توضیح آن شرح داده شده است.3- ✔️ تفاوت ارگاسم و انزال در زنان چیست ؟

✔️ بسیاری ارگاسم و انزال در زنان را با یکدیگر اشتباه می گیرند زیرا معمولا با هم رخ داده و قابل تشخیص نیستند که در متن مقاله تفاوت آن ها ارائه شده است.

منبع : انزال در زنان چیست:: بازدید از این مطلب : 1
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 16 دی 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

انزال که به آن بیرون ریزش نیز می گویند زمانی رخ داده که مایع منی از دستگاه تناسلی زنان و مردان خارج شود، عموما واژه انزال برای مردان به کار رفته و در مورد زنان اطلاعات عموم مردم کم می باشد. مفهوم انزال با ارگاسم در مردان و زنان متفاوت است و اغلب مردان همزمان با انزال ارگاسم را نیز تجربه می کنند.

معمولا مردان و زنان پس از رابطه جنسی یا خود ارضایی انزال را تجربه کرده و همزمان به اوج لذت جنسی نیز می رسند، زمان رسیدن به انزال در زنان و مردان متفاوت بوده و اغلب مردان قادر به عقب انداختن انزال در حد چند دقیقه بوده و کنترل آن را در دست دارند، در این مقاله به توضیح کامل انزال در مردان و زنان، اختلالات آن و تفاوت انزال و ارگاسم پرداخته شده است.

 

انزال مردان چیست

انزال در مردان زمانی رخ داده که در رابطه جنسی یا خود ارضایی مایع منی که یک مایع سفید رنگ حاوی اسپرم برای باروری است از مجاری ادرار آلت تناسلی او خارج شود، گاهی این اتفاق هنگام خواب در پسران نوجوان رخ داده که به آن احتلام در خواب می گویند.

انزال توسط سیستم عصبی مرکزی مرد کنترل شده و زمانی رخ می دهد که سیگنال هایی از سمت مغز به واسطه اصطکاک آلت تناسلی و بالا رفتن سطح لذت به سمت آلت بیاید. در لحظه انزال مایع منی که همراه با اسپرم است به صورت جهش دار از آلت مرد خارج می شود.

زمان انزال از شروع تحریک و نعوظ حدود 3 تا ده دقیقه بوده و در افراد مختلف زمان آن متفاوت است اما به طور کلی سروتونین موجود در مغز زمان آن را تعیین می کند و افزایش آن منجر به زیاد شدن زمان انزال و کاهش آن منجر به زود انزالی است.

قبل از انزال و زمانی که فرد نعوظ را تجربه می کند مایع سفید رنگ بسیار کمی به نام پیشا انزال یا پیشاب از آلت او خارج شده که معمولا حاوی اسپرم نبوده اما گاهی از انزال قبلی اسپرم هایی درون آن وجود دارد.

حتما بخوانید: رابطه جنسی صحیح

 

انزال در زنان

انزال در زنان نیز به معنی بیرون ریزی مایعی شبیه ادرار از مجاری ادرار است و با ترشحات مهبل که هنگام تحریک از دهانه رحم و واژن خارج می شود متفاوت است و لزوما به معنای رسیدن به ارگاسم نیست، گرچه توانایی رسیدن به انزال در همه زنان وجود داشته اما معمولا به دلیل عدم آگاهی و یا احساس شرم از آن جلوگیری می کنند.

پژوهش های اندکی در مورد انزال زنان و نقش آن وجود دارد و در گذشته تصور می شد که این مایع ناشی از عدم کنترل زنان بر ادرار می باشد اما طی تحقیقاتی متوجه شدند که این مایع هنگام تحریک در داخل مثانه ایجاد شده و با ادرار متفاوت است و هنگام انزال برخی زنان گرما در داخل ران خود تجربه می کنند.

حتما بخوانید: زود انزالی در زنان

 

تفاوت ارگاسم و انزال چیست

ارگاسم و انزال با یکدیگر متفاوت بوده و به طور کلی ارگاسم در ذهن رخ داده و انزال در پروستات و مجاری ادرار است، گاهی مردان و زنان انزال و ارگاسم را با هم تجربه کرده و تفاوت آن را متوجه نمی شوند. ارگاسم و انزال قابل تجربه به صورت متفاوت بوده و مردانی که انزال بدون ارگاسم را تجربه کرده اند لذت چندانی را گزارش نداده اما آن هایی که ارگاسم بدون انزال داشته به دو دسته تقسیم می شوند، برخی لذت برده و برخی همراه با انزال آن را دوست دارند.

مردانی که قادر به رسیدن ارگاسم بدون انزال هستند می توانند چندین بار ارگاسم را تجربه کنند و نعوظ آن ها تا زمان تجربه انزال از بین نمی رود که این خود نکته مثبت و قابل توجهی برای آن ها است.

ارگاسم در زنان نیز همراه با علائمی مثل لرزش، احساساتی شدن، افزایش ضربان قلب، افزایش تعداد تنفس است که در انزال این علائم وجود نداشته مگر زمانی که انزال و ارگاسم همزمان شود.

حتما بخوانید: اختلال ارگاسم در زنان چیست

اختلالات انزال

انزال در مردان دارای اختلالاتی است که مهم ترین آن زود انزالی و دیر انزالی می باشد که در راهنمای آماری و تشخیصی انجمن روانپزشکی آمریکا ملاک، علت و درمان آن وجود دارد، در این جا توضیح مختصری در مورد آن ها بیان شده است.

 زود انزالی

برخی مردان درگیر زود انزالی بوده و زمان انزال آن ها بسیار کم و در حد یک دقیقه می باشد، مردان در زود انزالی لذت جنسی و ارگاسم را تجربه نکرده و توانایی کنترل آن را نیز ندارند، همچنین همسر و شریک جنسی آن ها در این رابطه ناخوشایند بوده و لذت کافی را نمی برد.

میانگین انزال زودرس زیر یک دقیقه و یا معادل با 15 بار فرو بردن آلت است و علت زود انزالی در مردان در برخی روانشناختی مثل استرس و افسردگی بوده و در برخی به دلیل عملکرد نادرست سروتونین می باشد که برای هر دو دسته آن درمان هایی وجود دارد.

 دیر انزالی

اختلال تاخیر در انزال که گاهی انزال عقب مانده نیز نامیده می شود به معنی دیر انزالی یا ناتوانی مداوم مرد در رسیدن به انزال هنگام نزدیکی و یا خود ارضایی است که نسبت به زود انزالی آمار کمتری داشته و حدود 3 تا 10 درصد مردان آن را تجربه می کنند.

مردانی که به طور کامل قادر به انزال نیستند بسیار نادرند مگر در مواردی که دیر انزالی به دلیل عوامل مختلفی مثل مصرف قرص های ضد افسردگی که از باز جذب سروتونین جلوگیری می کنند به وجود می آید.

 

 کلام آخر

انزال یکی از موارد لازم برای باروری و رسیدن به لذت جنسی بوده و وجود آن منجر به رسیدن اسپرم به تخمک زن و بارور شدن می شود و نباید با ارگاسم که لذت جنسی از نظر روانی است اشتباه گرفته شود، همچنین مقدار آب منی در انزال تاثیری در باروری زن نداشته و با مقدار کم نیز امکان آن وجود دارد، اما حالت قرار گیری و پوزیشن سکس در باروری نقش مهمی را ایفا می کند.

در ادامه بخوانید: پوزیشن برای باردار شدنسوالات متداول

 

1- ✔️ انزال مردان چیست ؟

✔️ انزال در مردان زمانی رخ داده که در رابطه جنسی یا خود ارضایی مایع منی حاوی اسپرم برای باروری از مجاری ادرار آلت تناسلی او خارج شود که در متن مقاله توضیح کامل داده شده است.2- ✔️ انزال در زنان چیست ؟

✔️ انزال در زنان نیز به معنی بیرون ریزی مایعی از مجاری ادرار هنگام تحریک جنسی است که در متن مقاله توضیح آن ارائه شده است.3- ✔️ تفاوت ارگاسم و انزال چیست؟

✔️ ارگاسم و انزال ماهیت متفاوتی داشته و معمولا به اشتباه گرفته می شوند که در متن مقاله توضیح این تفاوت ارائه شده است.

منبع : انزال چیست:: بازدید از این مطلب : 0
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 15 دی 1399 | نظرات ()