10 پوزیشن مناسب برای رابطه جنسی
نوشته شده توسط : sevda

همانطور که می دانید یکی از فاکتورهای مهم در روابط زن و مرد ، رابطه جنسی است . از آن جایی که رابطه جنسی از اهمیت بسیاری برخوردار است می تواند در حفظ و صمیمت زوجین بسیار تاثیر گذار باشد .

ممکن است پس از مدتی که از زندگی مشترکتان گذشته باشد احساس کنید که رابطه شما سرد شده و یا دیگر تمایلی به رابطه جنسی با همسر خود را ندارید ! چاره چیست ؟ زوجین در این مرحله از زندگی خود چه کاری باید انجام دهند ؟ آیا این مشکل حل شدنی است ؟

نگران نباشید سردی و بی میلی به رابطه جنسی با پیشگیری روش های مختلف حل شدنی است . اگر می خواهید رابطه جنسی شما رضایت بخش باشد در ابتدا بهتر است نقاط تحریک خود و همسرتان را شناخته و همچنین مدل های مختلف رابطه جنسی را نیز امتحان کنید .

 

تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی

همانطور که گفتیم رابطه جنسی یکی از فاکتورهای مهم در زندگی زناشویی می باشد که باید به گونه ای انجام شود که شما و همسرتان در روز از آن چیزهای جدید یاد گرفته و برای انجام دوباره آن تمایل داشته باشید .

رابطه جنسی زمان برای زن و مرد لذت بخش خواهد بود که آن ها موقعیت های مختلف جنسی را امتحان کرده باشند و هر بار برای یک تجربه جدید هیجان داشته باشند . لازم است بدانید که رابطه جنسی مانند یک ورزش یا هنر می باشد که احساس لذتی که زوجین از انجام آن می برند ، ارزش انرژی و تلاشی که برای آن می گذارد را دارد .

از جمله روش های تازه کردن رابطه جنسی ، نزدیکی و دخول می باشد ، در نتیجه سعی کنید از روش و مدل های مختلف سکس استفاده کنید تا رابطه جنسی تان تکراری نشود . آیا از مزایا و اهمیت روابط جنسی آگاهی دارید ؟

در واقع رابطه جنسی یکی از نشانه های سلامت زوجین بوده است که می تواند در کاهش استرس افراد نیز موثر باشد . نکته مهم این است که باید هر از گاه باید در رابطه جنسی خود تغییر ایجاد کرده و از پوزیشن های مختلف استفاده کنید .

حتما بخوانید: رابطه جنسی دهانی

 

پوزیشن های مختلف در روابط جنسی

همانطور که گفتیم استفاده از روش های مختلف روابط جنسی نه تنها صمیمت میان زوجین را بیشتر می کند بلکه باعث می شود زوجین تمایل بیشتری به انجام رابطه جنسی داشته باشند . در ادامه برخی از مدل های مختلف سکس را بیان خواهیم کرد :

 

 • رابطه جنسی همراه با بالش

در این پوزیشن زن به پشت خوابیده و یک عدد بالشت در زیر باسنش گذاشته می شود ، سپس مرد باید آلت تناسلی خود را از بالا به داخل واژن زن فرو کند . در این روش زن و مرد موازی یکدیگر قرار گرفته و برای هر دو طرف تحریک بسیار بالایی دارد .

 

 • روش داگ استایل و یا سگی

در پوزیشن داگ استایل زن باید به شکلی قرار بگیرد که دست ها و زانوهایش روی یک سطح صاف مانند زمین باشد و مرد در پشت او قرار بگیرد . روش سگی برای مرد و زن تحریک بالایی داشته و بهترین روش برای به ارگاسم رسیدن زنان می باشد .

 

 • روش نیلوفر و یا لوتوس ( lotus )

در این روش مرد به صورت چهار زانو نشسته و زن از روبرو روی پاهای مرد می نشیند و باید با پاها و بازوهای خود مرد را بغل کند . پس از بغل کردن زن آلت تناسلی مرد باید وارد واژن شود ، در این روش بسیار لذت بخش خواهد بود زیرا باعث تنگی واژن زن خواهد شد .

 

 • پوزیشن نود درجه

در این روش زن باید در یک سطح صاف به پشت دراز کشیده و زانوهای خود را خم کند ، مرد نیز به پهلو قرار بگیرد به طوریکه بدنش از زیر زانوهای زن عبور کند یا بتواند از زانوی زن به عنوان تکیه گاه استفاده کند . در واقع این روش شبیه حرف انگلیسی T بوده که برای مردانی که زود انزالی دارند مناسب می باشد .

 

 • روش مقابل هم

در این روش زن باید روی یک سطح صاف به پشت بخوابد و پاهای خود را بالا برده و از هم باز کند و مرد نیز بین پاهای او قرار بگیرد . پوزیشن مقابل هم برای مردان تحریک زیادی ایجاد کرده و در نتیجه برای مردانی که دچار زودانزالی و زنانی که دیر به ارگاسم می رسند بسیار مناسب است .

بیشتر بخوانید: زودانزالی تا دیرانزالی زوجین

 

 • پوزیشن دختر کابوی

در این روش مرد باید در یک سطح صاف به پشت بخوابد و زن در روی بدن او قرار گیرد به طوریکه صورت آن ها در مقابل هم باشد . زن با انجام حرکت چرخشی کمر و یا بالا و پایین شدن می تواند تحریک را انجام دهد ، لازم است بدانید که این روش برای زنان تحریک زیادی ایجاد می کند زیرا آلت تناسلی به طور کامل وارد واژن خواهد شد .

 

 • روش اسپونینگ و یا قاشقی ( spooning )

در این پوزیشن زن و مرد هر دو باید به یک پهلو ، پهلو راست و یا چپ قرار گرفته و زن ران های خود را کمی به داخل شکم ببرد و مرد آلت تناسلی خود را در واژن زن قرار دهد . این نوع پوزیشن نیز برای زنان بسیار تحریک آمیز بوده زیرا مرد می تواند همزمان کلیتوریس را تحریک کرده و زن سریع تر به ارگاسم برسد .

 

 • روش پاها به سمت بالا یا گاوآهن

در این پوزیشن زن باید در یک سطح صاف بخوابد و پاهای خود را کمی به سمت بالا بیاورد و مرد آلت تناسلی خود را وارد واژن کند . در این حالت زن می تواند برای استراحت پاهای خود را روی شانه های مرد قرار دهد .

 

 • روش خرچنگی

در این پوزیشن مرد باید روی یک سطح صاف به پشت بخوابد و زن نیز از پشت روی آلت تناسلی او بنشیند و ران هایش باید طوری باشد که روی ران های مرد قرار بگیرد . در این حالت مرد نیز می تواند سینه ها و یا کلیتوریس زن را با ماساژ دادن تحریک کند .

 

 • روش اسپات ( spot )

در این پوزیشن زن روی یک سطح صاف خوابیده به طوریکه واژن او روبرو آلت تناسلی مرد قرار بگیرد ، زن باید پاهای خود را به صورت ضربدری روی شانه های مرد قرار دهد . پوزیشن اسپات به دلیل تنگی واژن زن به شدت باعث تحریک جنسی زوجین خواهد شد .

 

 • روش ستونی

در این پوزیشن مرد به پشت خوابیده و یکی از پاهای او دراز است و دیگری را باید خم کند ، زن نیز باید روی پاهای او بنشیند و می تواند از پای خم شده به عنوان تکیه گاه نیز استفاده کند . 

 

در نتیجه

همانطور که گفتیم یکی از فاکتور های مهم در زندگی زناشویی رابطه جنسی می باشد ، در نتیجه باید توجه بسیاری به آن کرد . استفاده از پوزیشن های مختلف در رابطه جنسی نه تنها سردی میان رابطه را کاهش می دهد بلکه اشتیاق زوجین به سکس را نیز بیشتر خواهد کرد . 

در ادامه بخوانید: صفر تا صد ارگاسم در مردان و زنانسوالات متداول

 

1- ✔️ به چند طریق می توان رابطه جنسی انجام داد ؟

✔️ در واقع لازم است بدانید که رابطه جنسی تنها به یک روش نبوده و می توان آن را به روش های مختلفی نیز انجام داد که در متن مقاله بیشتر در مورد پوزیشن های جنسی توضیح داده شده است .2- ✔️ پوزیشن های مختلف در رابطه جنسی چه تاثیری خواهد داشت ؟

✔️ به دلیل تازه تر کردن روابط جنسی و همچنین بهتر کردن روابط زناشویی لازم است زوجین از پوزیشن های مختلفی استفاده کنند که در متن مقاله بیشتر در مورد آن توضیح داده شده است .3- ✔️ از انواع پوزیشن های مختلف جنسی چه می دانید ؟

✔️ از جمله پوزیشن های مختلف جنسی می توان به داگ استایل ، سکس با بالشت ، روش مقابل هم و غیره اشاره کرد که در متن مقاله دیگر روش های رابطه جنسی بیان شده است .

منبع : 10 پوزیشن مناسب برای رابطه جنسی

:: بازدید از این مطلب : 22
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 29 خرداد 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: