همسر خیانتکار خود را شناسایی کنید
نوشته شده توسط : sevda

حتی شنیدن اسم خیانت نیز می تواند دردناک باشد ، آیا تا به حال به این فکر کرده اید که ممکن است همسرتان به شما خیانت کند ؟ تا چه اندازه همسر خود را کنترل می کنید ؟ اگر همسرتان به شما خیانت کرد شما هم تلافی می کند یا خیر ؟

اگر هر زن یا مرد متاهل با یک زن یا مرد دیگری ارتباط برقرار کند یعنی به همسر خود خیانت کرده است . شاید تا به حال شنیده یا دیده باشید که دلیل اصلی برخی از طلاق ها ، خیانت می باشد . می توان گفت خیانت یکی از علل اصلی از هم گسیختگی زندگی زناشویی می باشد .

برخی از افراد به دلیل نارضایتی جنسی یا عاطفی از همسر خود ، به او خیانت می کنند که متاسفانه امروزه در جامعه افزایش پیدا کرده است . اغلب زوجین نمی توانند خیانت را ببخشند و با آن کنار بیایند و به همین دلیل از همسر خود جدا می شوند .

برخی دیگر از افراد نیز وجود دارند که پس از خیانت تصمیم می گیرند زندگی خود را از نو بسازند اما باز هم نمی توانند این اتفاق را فراموش کنند زیرا خیانت هیچ توجیهی ندارد و فرد نمی تواند همسر خود را قانع کند .

 

چگونه بفهمیم همسرمان در حال خیانت کردن است

همانطور که گفتیم ممکن است برخی از زوجین به دلایل مختلفی از جمله احساسی و جنسی به همسر خود خیانت کنند . لازم به ذکر است بدانید که اگر به رفتار همسرتان توجه کنید می توانید تا حدودی متوجه خیانت او شوید که در ادامه آن ها را بیان خواهیم کرد .

 

  • تمایلی به رابطه جنسی نشان نمی دهد

گاهی ممکن است که یکی از زوجین به همسر خود از لحاظ عاطفی توجه نکند و دیگر تمایلی به رابطه جنسی نشان ندهد ؛ در این مواقع باید شک کنید که شاید نیاز خود را دز جای دیگری برطرف می کند .
البته در برخی مواقع مردان بدون اینکه میل جنسی آن ها کم شود و تمایلشان به همسر خود کم شود ، خیانت می کنند و نیازهای خود را در جای دیگر هم برطرف می کنند .

 

  • رابطه احساسی کمرنگ شده است

اغلب زوجین که در حال خیانت کردن هستند دیگر به همسر خود توجهی نمی کنند و همچنین دیگر مانند پیش از خیانتشان به همسر خود محبت نکرده و اهمیت نمی دهند

 

  • رفتارش سرد تر یا گرم تر شده است

همانطور که گفتیم برخی از زوجین که در حال خیانت کردن هستند دیگر به همسر خود از لحاظ عاطفی محبت نکرده و به آن ها توجه نمی کنند . در مقابل برخی از افراد به دلیل عذاب وجدان کار اشتباهی که مرتکب شده اند بیش از اندازه به همسر خود ابراز علاقه می کنند .

حتما بخوانید: همسرتان به چه روش هایی می تواند خیانت کند

 

  • از شما پنهان کاری می کند

می توان گفت از اصلی ترین نشانه های همسران خیانتکار ، دروغ گفتن و پنهان کاری است که باید آن را جدی بگیرید .  اگر همسرتان روی تلفن همراه خود بسیار حساس شده است و آن را از خود دور می کند یا اگر به همه تماس های خود پاسخ نمی دهد ، ممکن است در حال خیانت کردن به شما باشد .

 

  • اگر از شما ایراد می گیرد

ممکن است همسر شما پیش از آنکه شروع به خیانت کند رفتار بسیار عادی و موجه با شما داشته باشد . اما پس از آنکه شروع به خیانت کرد یا تصمیم به خیانت گرفت ، از شما بی دلیل ایراد بگیرد و مداوم در حال غر زدن باشد .

 

  • اگر بیش از اندازه با شما مشاجره داشته باشد

زمانی که فرد شروع به خیانت کردن می کند ناخود آگاه دیگر نمی تواند با همسر خود سازگاری داشته باشد و سر مسائل کوچک و یا حتی بی دلیل با همسر خود جر و بحث یا دعوا می کند .

 

خیانت دیدید ! حالا باید چه کاری انجام داد

همانطور که گفتیم خیانت یکی از دردناک ترین اتفاقاتی هست که ممکن است در زندگی زناشویی فرد به وجود آید . اما آیا همه افراد هنگام روبرو با این مشکل مثل هم برخورد می کنند ؟ خیر . 

برخی از افراد هستند که بدون هیچ شکی از همسر خود جدا می شوند و طلاق می گیرند اما برخی دیگر تصمیم می گیرند زندگی را بار دیگر بسازند و به زندگی خود ادامه می دهند . ممکن است تا به حال به این موضوع فکر نکرده باشید که شاید این اتفاق برای شما هم پیش بیاید .

در ادامه مقاله راهکارهایی را معرفی خواهیم کرد که اگر متوجه خیانت همسر خود شدید بدانید که چطور باید رفتار کنید و هم اینکه کدام واکنش در برابر این اتفاق صحیح است .

 

  • بدبینانه فکر کردن را سرلوحه زندگی خود قرار ندهید

اگر پس از آنکه متوجه خیانت همسر خود شدید به او شک داشته باشید ، امری طبیعی است . اما این شما هستید که پس از آنکه تصمیم گرفتید همسر خود را ببخشید ، اجازه دهید او بار دیگر خیانت کند یا به شما وفادار بماند ؟ 

در زندگی خود کارآگاه نشوید ! شما باید تنها به این موضوع فکر کنید که می توانید خیانت همسر خود را فراموش کنید و یا اینکه پیش از قبل مراقب زندگی خود باشید . نکته مهم اینجا است که با خودتان کنار بیایید که اگر هر اتفاقی نیز بیفتد باز هم می توانید گلیم خود را از آب بیرون بکشید .

حتما بخوانید: طلاق زوجین را پیش بینی کنید

  • دو نفره مشکل خودتان را حل کنید

برخی از زوجین پس از آنکه متوجه خیانت همسر خود شدند در اسرع وقت به خانواده خود و همسرشان اطلاع می دهند و دیگران را مطلع می کنند . باید بدانید که ممکن است نفر سومی که برای حل مشکل شما بیاید ، تنها باعث خشونت و گستاخی همسرتان شود .

 

  • نیاز به حمایت دوستان و خانواده خود دارید

فردی که همسرش به او خیانت کرده است پیش از آنکه به دوستان و خانواده خود اطلاع دهد و از آن ها طلب کمک کنید . باید تصمیم بگیرد که آیا می تواند بار دیگر با او زندگی کند یا نه ؟ اگر می خواهید همسر خود را ببخشید ، دیگران را از این موضوع مطلع نکنید که همواره با چشم بد به همسرتان نگاه کنند .

گاهی نیز فرد تصمیم می گیرد که از همسرش جدا شود که در اینصورت می توانید از دیگران کمک کنید . به طور کلی می توان گفت در این مواقع شما نیاز به حمایت خانواده و دوستان خود دارید و حتی ممکن است بدون آن ها التیام پیدا نکنید .

 

  • از خودتان مراقبت کنید

خیانت همسر پایان راه نیست ؛ گاهی ممکن است از لحاظ جسمانی ضعیف شوید و توانایی خوردن غذا را نیز نداشته باشد . اغلب افراد نیز به دلیل اینکه زندگی و همسر خود را از دست داده اند دچار افسردگی می شوند .
اما باید بدانید که تنها خودتان هستید که می توانید به خود کمک کنید ، باید همواره مراقب سلامت جسمی و روحی خود باشید و به خوب شدن هر چه سریع تر خود کمک کنید .

در ادامه بخوانید: از نشانه های آدم افسرده چه می دانیدسوالات متداول

 

1- ✔️ چگونه بفهمیم همسرمان در حال خیانت کردن است ؟

✔️ اگر فرد تمایلی به رابطه جنسی نداشته ، یا رابطه احساسی کمرنک شده باشد و غیره می توان فهمید همسرمان در حال خیانت کردن است که در متن مقاله بیشتر در مورد آن توضیح داده شده است .2- ✔️ پس از خیانت همسر چه کار باید انجام داد ؟

✔️ زمانی که همسرتان به شما خیانت کرده ابتدا باید دو نفره مشکل را حل کرده و عجولانه تصمیم نگیرید که در متن مقاله بیشتر در مورد آن توضیح داده شده است .3- ✔️ آیا پس از خیانت به همسر حمایت دوستان و خانواده نیاز است ؟

✔️ بی شک بله فرد در این شرایط نیاز به یک حامی داشته تا او را در زمان مشکلات حمایت کند که در متن مقاله بیشتر در مورد آن توضیح داده شده است .

منبع : همسر خیانتکار خود را شناسایی کنید

:: بازدید از این مطلب : 10
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 5 تير 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: